Konsolidace půjček - Česká spořitelna

Potřebujete konsolidovat své půjčky? Česká spořitelna nabízí program konsolidace půjček a úvěrů. Nechte si své dluhy zkonsolidovat u České spořitelny a snižte tak své náklady na splacení půjček. Díky konsolidaci u ČS optimalizujete splátky svých půjček, snižujete jejich administrativu. Nešetříte tak jen peníze vydávané na splátky půjček ale šetříte taky svůj čas, který musíte sledování svých půjček a jejich správě věnovat.

Pokud se rozhodnete pro konsolidaci půjček u České spořitelny sloučíte veškeré své stávajicí půjčky do jedné nové, optimalizované a přizpůsobené přesně vašim požadavkům, vaší momentální finační, pracovní či zdravotní situaci. Díky sloučení úvěrů do jednoho ušetříte také za výpisy posílaně z bank a jiných poskytovatelů úvěrů a v neposlední řadě také za správu půjček u těchto institucí. Nově budete mít jen jednu konsolidovanou půjčku u České spořitelny a všechny zbytečné poplatky tak odpadají.

Není důležité kolik půjček máte, nebo u koho a na co máte půjčeno. Převeďte všechny své dluhy do České spořitelny, kde vám z nich vytvoří jednu novou efektivní půjču a dále se bude starat jen o tuto jednu. Nechali jste se zlákat nabídkou rychlých nebankovních půjček, přijdou vám nyní s odstupem času nevýhodné, nebo máte problém s jejich splácením? Pokud ano nechte Českou spořitelnu ať na sebe tyto úvěry převede, vytvoří z nich konsolidovaný úvěr a ten ji pak budete splácet.

Nová půjčka bude mnohem více korespondovat s vašimi současnými možnostmi a schopnostmi. Nesnižíte si sice celkovou výši dluhu, ta zůstane stále stejná, ale díky konsolidaci půjček od České spořitelny své půjčky zrevidujete a díky tomu své peníze rozhodně ušetříte.